Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IK UPPSALA FOTBOLL
Passionerade Moderna Inkluderande

Kontakt

LEDNING

Ordförande: Linda Zillén 

linda.zillen@uppsalafotboll.se | 0768 64 03 34

Sekreterare: Fredrik Mattsson

fredrik.mattsson@uppsalafotboll.se | 0736 40 91 71

Medlemsansvarig: Peter Mattsson

peter.mattsson@uppsalafotboll.se | 

Kassör: Helen Åsbrink

helen.asbrink@uppsalafotboll.se | 0722 22 87 87

Klubbchef: Gunnar Källsten

gunnar.kallsten@uppsalafotboll.se | 0722 01 01 81

Marknad: Mikael Lyckberg

mikael.lyckberg@uppsalafotboll.se | 070 674 66 20

ake.huss@akehuss.se | 070 878 10 00

 

WEBB

Webbredaktör: Linda Zillén

linda.zillen@uppsalafotboll.se | 0768 64 03 34


ADM

Linda Blom

linda.blom@uppsalafotboll.se  

 

LEDARSTAB

Huvudtränare/Sportchef Elitlag: Jonas Valfridsson

jonas@uppsalafotboll.se | 073 438 35 88

Lagledare: Vakant
Assisterande tränare Elitlag: Tobias Birgersson

| 073 404 05 73
Målvaktsinstruktör: Jonas Bylund

| 073-675 38 97

Huvudtränare Utvecklingstrupp: Fredrik Bernhardsson

fredrik.bernhardsson@uppsalafotboll.se | 076 809 03 06

Huvudtränare Utvecklingstrupp: Lovisa Delby

lovisa.delby@uppsalafotboll.se | 070 478 04 42 

Assisterande tränare Utvecklingstrupp: Jessiqa Öberg Tillbom


 
Huvudpartner
Officiell Partner
PARTNER
Mediapartners
Nätverkspartners
Stödpartner