Kommande matcher
Visa alla matcher 2024: DM F13 år Grupp 1 2024: DM F14 år Grupp 1 2024: DM F15 år 2024: DM F16 år 2024: DM F17 år 2024: Elitettan 2024 2024: F14 år Avancerad 2024: F15-16 år regional serie 2024 2024: Lihilo Girls Elite Cup 2024: Lohilo Cup 2024: P13 år Avancerad 2024: SM för Flickor 17 år - Mellersta Svealand 2024: Träningsmatcher 2024 2024: Träningsmatcher Elit, dam 2024 2024: Träningsmatcher ungdom 1 domare flick 2024: Träningsmatcher ungdom 1 domare flick 2024: Träningsmatcher ungdom 1 domare flick 2023: F15-16 Regional serie 2023: OBOS Damallsvenskan 2023 2023: SM för Flickor 17 år - Norra Svealand 2023: Svenska Cupen 2023/24, Grupp 4 2023: Träningsmatcher 2023: Träningsmatcher 2023: Träningsmatcher Elit, dam 2023 2022: Elitettan 2022 2022: SM för Flickor 17 år - Mellersta Svealand 2022: SM för flickor 17 år - Slutspel 2022: Svenska Cupen 2022/23, Grupp 3 2022: Svenska Spel F19 Höstserie B 2022 2022: Svenska Spel F19 Norra 2022 2022: Upplandscupen Dam Grupp 4 2021: Elitettan 2021 2021: F17 SM 2021 - Norra Svealand 2021: F17 SM 2021 - Norra Svealand A-serie 2021: Svenska Spel F19 Norra 2021 2021: Upplandscupen Dam Grupp 5 2021: Upplandscupen Dam Grupp 5 2020: F17 2020 - Mellersta Svealand 2020: OBOS Damallsvenskan 2020 2020: Svenska Cupen 2020/21 omg. 1-3 2020: Svenska Cupen 2020/21, Grupp 4 2020: Svenska Spel F19 Norra 2020 2020: Svenska Spel F19 Slutspel 2020 2020: Upplandscupen Dam Grupp 5 2019: Elitettan 2019: SM F17 Norra Svealand 2019: Svenska Cupen 2019: Svenska Spel F19 Norra 2019: Träningsmatcher Gestrikland 3 domare 2019: Åttondelsfinal F17 2018: Dam 3 domare 2018: Elitettan 2018: Svenska Cupen omg. 1-3, damer 2018: Svenska Cupen, Grupp 4 2018: Svenska Spel F19 Norra 2018: Träningsmatcher Elit Dam 2017: Elitettan 2017: Svenska Cupen omg. 1-3, damer 2017: Svenska Cupen, Grupp 3 2017: Svenska Spel F19 Norra 2017: Träningsmatcher Elit Damer
06
lör 06 15:00
lör 07 11:30
sön
10 10:15
ons 10 18:00
ons 13 15:00
lör 13 18:20
lör 14 15:00
sön
17 18:00
ons 20 10:00
lör 20 13:15
lör 20 16:15
lör 21 12:00
sön 21 14:00
sön
27 11:00
lör 27 12:15
lör 27 14:00
lör 27 16:00
lör 28
sön
01 13:00
ons 04 10:00
lör 04 16:15
lör 04 18:10
lör 05 12:00
sön 05 13:00
sön 05 17:30
sön
09 11:30
tor 09 12:00
tor 11 15:00
lör 12
sön 12 14:00
sön
18 11:00
lör 18 16:15
lör 19 14:00
sön 19 14:00
sön 19 15:30
sön
24 19:00
fre 25 11:30
lör 25 16:30
lör 26 12:15
sön 26 15:30
sön
01 16:00
lör 02 12:00
sön 02 13:30
sön 02 16:00
sön
06 14:00
tor 06 16:15
tor 08 10:00
lör 08 14:00
lör 08 18:15
lör 09 11:00
sön 09 15:00
sön
10 19:00
mån 12 18:00
ons 13 19:00
tor 15 13:00
lör
19 19:00
ons 20 18:00
tor 23 14:00
sön
08 18:30
tor 10 12:00
lör 10 15:45
lör 11 14:00
sön
16 18:00
fre 17 11:00
lör 17 15:00
lör 18
sön 18 12:30
sön
24 11:45
lör 25 10:00
sön 25 13:00
sön 25 14:00
sön 25 15:15
sön
07 14:00
lör 07 16:00
lör 08
sön 08 10:15
sön 08 10:30
sön
14 11:15
lör 14 16:00
lör 15 11:00
sön 15 15:00
sön
21 10:00
lör 22 13:30
sön 22 14:15
sön 22 15:00
sön
28 11:00
lör 28 16:00
lör 29
sön 29 16:15
sön
05 15:00
lör 05 15:00
lör 06 15:00
sön