KONTAKT

Om du vill intervjua spelare efter en match, kontakta då lagledare Daniel Bengtsson (Se mail nedan). 

 

LEDNING

Ordförande: Linda Zillén 

linda.zillen@uppsalafotboll.se | 0768 64 03 34

Sekreterare: Fredrik Mattsson

fredrik.mattsson@uppsalafotboll.se | 0736 40 91 71

Medlemsansvarig: Peter Mattsson

peter.mattsson@uppsalafotboll.se

Kassör: Helen Åsbrink

helen.asbrink@uppsalafotboll.se | 0722 22 87 87

Sponsoransvarig: Mikael Lyckberg

mikael.lyckberg@uppsalafotboll.se | 0706 74 66 20

Klubbchef: Gunnar Källsten

gunnar.kallsten@uppsalafotboll.se | 0722 01 01 81

 

 

TRÄNARE

Huvudtränare A-lag/Sportchef: Fredrik Bernhardsson

fredrik.bernhardsson@uppsalafotboll.se | 0768 09 03 06

Lagledare: Daniel Bengtsson

daniel.bengtsson@uppsalafotboll.se | 0730 35 57 02

 

Assisterande tränare A-lag: Per Hansson

0703 23 21 22

Huvudtränare F19: Malin Ericsson

malin.ericsson@uppsalafotboll.se | 0709 38 24 92